Eva Decastelo doporučuje Bělící pero
Bělící zubní pero 5 ml - bezpečné profesionální bělení zubů

Bělení zubů doma

Bělení zubů v domácím prostředí je velmi populární způsob, jak esteticky vylepšit svůj chrup a nemuset při tom trávit dlouhé hodiny ve stomatologických čekárnách a ordinacích.

V současné době je na trhu k dispozici bělící pero, které vám umožní své zuby si naprosto profesionálně vylepšit v domácích podmínkách.

Bělící pero na doma Hellerdent je obrovskou revolucí v bělení zubů a v současné době i nejprodávanějším výrobkem tohoto druhu v celé České republice.

Jedná se o profesionální bělící prostředek, který byl vyvinutý dentální firmou na základě nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie a kosmetiky pro bělení zubů. Bělící gel, který je v peru obsažen, používají ve svých ordinacích i profesionální stomatologové. V bělícím peru Hellerdent byl gel jen uzpůsoben pro domácí vybělení, ale při stálém udržení maximální profesionální úrovně.

Při domácím bělení se při tom není vůbec čeho bát. Jedná se o velmi snadné aplikování, které dospělému člověku zabere jen pár vteřin jeho času. Gel se nanese štětečkem na zuby a nechá se necelou minutu zaschnout. Poté jej už necháte přibližně třicet minut působit. Během této půlhodiny může každý provádět běžné denní aktivity, kromě požívání jídla a tekutin.

Gel je také uzpůsoben tomu, aby po zaschnutí nedošlo k jeho rozpuštění slinou nebo vodou. Doporučuje se proto jej po ukončení doby působení odstranit zubním kartáčkem. Poté už si jen lehce vypláchněte ústa vodou.

Výsledným efektem jsou viditelné výsledky, které se dostaví už po dvou až čtyřech použitích a zlepšení nastane až o čtyři odstíny. Výrobek je určen i pro velmi citlivé zuby a má velmi dobré antibakteriální účinky. Jedno balení bělícího pera Hellerdent je určeno pro čtrnáctidenní ošetřovací kůru.

Průměrná koncová cena: 239 - 289,- Kč